18-12-2012, 21:41

Проведення новорічного турніру було започатковано ще у 2006 році, тому ця гра стала сьомою спробою сил талановитих представників молодого покоління Служби безпеки України.

На гру КВК були запрошені викладачі, співробітники, батьки курсантів, ветерани і випускники Інституту та члени їх сімей, представники Харківської обласної державної адміністрації і міської влади, Управління роботи з особовим складом СБ України, УСБУ в Харківській, Дніпропетровській, Полтавській, Сумській, Донецькій та Луганській областях, студенти і курсанти вищих навчальних закладів м. Харкова, а також майбутні абітурієнти Університету з найближчих регіонів.

За Кубок змагалося п’ять команд: «Мама не горюй», «Кванта коста», «Тяжёлый случай», «Получи и распишись», «Неприкасаемые».

До складу суддівської колегії разом з метрами гри КВК − С.Є.Лавриком, чемпіоном Вищої ліги Кубку веселих та кмітливих 1995 року та А.О.Подкосової-Фокіної, президентом, редактором та ведучою Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК, увійшли представники профспілки студентів Університету, випускники і ветерани навчального підрозділу – учасники збірних команд Інституту «СМЕРШ» 1999 та 2005 років.

Переможцями змагань стали:

1 місце − «Получи и распишись»;

2 місце − «Тяжёлый случай»;

3 місце − «Кванта коста».

Справжнім сюрпризом для гостей новорічного вечору став виступ офіцерської команди «Неприкасаемые», яка гучно заявила про себе та заклала початок ще одній чудовій традиції новорічного КВК у Інституті.

Кожна з команд-учасниць отримала пам’ятні подарунки від батьківських комітетів курсантських підрозділів, а переможці – Кубок начальника Інституту 2012 року.