В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України проведено науково-практичний семінар «Правове забезпечення оперативно-службової діяльності: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення»

01-06-2016, 14:07

У роботі семінару взяли участь керівництво і співробітники підрозділів Центрального управління та регіональних органів СБ України, представники судових установ, Державної фіскальної служби України, науковці й студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та інших вищих навчальних закладів України.

Під час виступів і дискусій обговорено широкий спектр актуальних правових проблем виконання завдань СБ України та іншими правоохоронними органами в умовах особливого періоду і проведення АТО. Значну увагу було приділено соціальному та правовому захисту осіб, які брали участь у проведенні антитерористичної операції, правовим аспектам реформування СБ України та створення ефективного сектору безпеки тощо.

Тези доповідей і виступів опубліковано у збірнику матеріалів, який направлено на адресу функціональних підрозділів Центрального управління, регіональних органів СБ України та інших зацікавлених установ і організацій.