В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України проведено комплекс заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

16-02-2016, 15:31

12 лютого з метою виховання у особового складу почуття патріотизму, поваги та шанобливого ставлення до героїчного минулого наших співвітчизників, на базі навчального підрозділу спільно з Управлінням СБ України в Харківській області проведено урочисті збори ветеранів-інтернаціоналістів з числа колишніх і діючих співробітників УСБУ в Харківській області за участю курсантів та співробітників Інституту. Під час заходу ветерани поділилися своїми спогадами про події Афганської війни, а також розповіли про героїзм наших співвітчизників-інтернаціоналістів.

14 лютого в курсантських підрозділах пройшли тематичні вечори, присвячені воїнам-інтернаціоналістам. Цього ж дня відбулася зустріч особового складу 1-го курсу з ветераном війни в Афганістані В.П. Россохачем.

15 лютого курсанти та співробітники Інституту разом з громадською спільнотою Харкова взяли  участь у покладанні квітів до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам.

З 10 по 15 лютого в стінах Інституту проведено тематичну виставку художньої літератури, документальних та фотоматеріалів, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

17 лютого для курантів 1-го і 3-го курсів Інституту та молодих співробітників організовано екскурсію до Харківського музею-діорами воїнів-інтернаціоналістів, де відвідувачі мали змогу ознайомились з документальними матеріалами часів війни в Афганістані та дізналися про героїчні вчинки воїнів – інтернаціоналістів.

18 лютого за участю особового складу 2-го курсу Інституту було упорядковано місця поховань харків’ян (15-е міське кладовище м. Харкова), які загинули під час виконання інтернаціонального обов’язку в Демократичній республіці Афганістан.