В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України відбувся інформаційний семінар з безпекової діяльності

08-02-2016, 16:03

Захід  проведено співробітниками Харківського офісу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у рамках міжнародного проекту «Співробітництво у сфері боротьби з тероризмом, організованою злочинністю та іншими загрозами національній безпеці».

У заході взяли участь керівництво, науково-педагогічний склад та курсанти 5-го курсу Інституту.

Представники ОБСЄ висвітлили історію виникнення організації, її розвиток, основні функції та принципи діяльності, роль ОБСЄ в захисті прав людини в Україні та світі в цілому. Окремо співробітники Харківського офісу СММ ОБСЄ розповіли про особливості діяльності організації на Сході України в умовах АТО.

Семінар викликав жваву дискусію, під час якої слухачі отримали докладні відповіді на свої питання.