В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України проведено VI засідання постійно діючого науково-практичного семінару «Правове забезпечення оперативно-службової діяльності: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення»

03-06-2015, 12:45

Захід традиційно проводився під час проходження підвищення кваліфікації слухачами з числа співробітників юридичних структур СБ України на виконання підпункту «б» пункту 11.5. Плану основних заходів оперативно-службової діяльності Служби безпеки України.

У роботі семінару взяли участь керівництво і члени робочої групи, створеної розпорядженням Центрального управління СБ України від 19.01.2015 з метою підготовки пропозицій до законодавчих та відомчих нормативно-правових актів, які регламентують діяльність органів, підрозділів і оперативних груп СБ України в районі проведення АТО; керівництво і співробітники підрозділів Центрального управління та регіональних органів СБ України, представники прокуратури, судових установ, науковці й студенти Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та інших вищих навчальних закладів України, науково-педагогічний склад та курсанти Інституту.

Під час виступів і дискусій було обговорено широкий спектр актуальних правових проблем виконання завдань СБ України та іншими правоохоронними органами в умовах особливого періоду та проведення АТО.

Тези доповідей і виступів, а також висновки й пропозиції, сформульовані за результатами їх узагальнення, опубліковано у збірнику матеріалів постійно діючого науково-практичного семінару, який направлено на адресу функціональних підрозділів Центрального управління, регіональних органів СБ України та інших зацікавлених установ і організацій.