В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі проведено низку заходів

12-05-2015, 16:01

Мета − формування у молодого покоління патріотизму та гордості за свій народ, який зробив вагомий внесок у визволення батьківщини від німецько-фашистських загарбників, а також вшанування пам’яті воїнів, які поклали свої життя заради Перемоги.

7 травня курсанти та співробітники Інституту взяли участь в урочистому покладанні квітів до Меморіалу загиблим воїнам, разом з представниками громадськості та адміністрації Київського району міста Харкова.

8 травня курсантами Інституту здійснено упорядкування прилеглої території біля могил Героїв Радянського Союзу (В.М.Косова, А.В.Петрова, М.П.Титова), а  також Братської могили на 8 міському кладовищі.

У період з 6 по 12 травня в стінах Інституту організовано тематичну  виставку фотоматеріалів, а також художньої та документальної літератури, яка присвячена мужності та героїзму воїнів-визволителів під час Другої світової війни.