В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України проведено комплекс заходів з нагоди 23-ї річниці створення Служби безпеки України

06-04-2015, 14:38

Так, 20 березня 2015 року за ініціативою спеціальної кафедри №3 Інституту відбувся круглий стіл: «Служба безпеки України: історія та сучасність», у роботі якого взяли участь науково-педагогічний склад, курсанти Інституту та ветерани органів державної безпеки.

23 березня 2015 року спеціальною кафедрою № 1 Інституту проведено конкурс зі слідчих дій серед курсантів 3-го та 4-го курсів Інституту, під час якого учасники мали змогу продемонструвати теоретичні знання, практичні навички та вміння. Фахову підготовку конкурсантів оцінювало журі з числа науково-педагогічного складу Інституту з досвідом слідчої та прокурорської діяльності.

В день створення Служби безпеки України 25 березня 2015 року, на урочистій нараді за конкретні позитивні результати у службовій діяльності було відзначено кращих курсантів та співробітників Інституту.

31 березня 2015 року проведено лекцію: «Формування та правові засади спецслужби України на сучасному етапі (з 1991 року до сьогодення)» для курсантів 1-го курсу та молодих співробітників Інституту категорії військовослужбовців сержантського та старшинського складу.

Крім цього, професійні здобутки органів і підрозділів СБ України знайшли своє відображення у випусках тематичних газет стінного друку та експозиції фотоматеріалів й документальної літератури, яка була розташована  в стінах Інституту 23-27 березня. Також, з нагоди 23-ї річниці створення Служби безпеки України проведені змагання з настільного тенісу серед постійного складу Інституту.