В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету проведено заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні

25-11-2014, 17:12

16-23 листопада для курсантів та постійного складу Інституту проведено тематичні вечори за участю громадського діяча, автора романів, повістей, оповідань, а також наукових книг-досліджень з історії минулого і сучасного України, лауреата Всеукраїнської літературної премії ім. Михайла Чабанівського – Сватенка Володимира Яковича.

Мета – вивчення історичної спадщини, усвідомлення причин, масштабів та наслідків трагічних подій голодомору 1932-33 років, організованого тоталітарним сталінським режимом для підриву національного духу і знищення українського народу.

Під час заходів курсанти та співробітники Інституту виступили з доповідями, продекламували власні вірші, а також переглянули документальний фільм французької режисерки Бенедикт Бане «Голодомор – забутий геноцид». Творчі роботи та вірші курсантів, які прозвучали під час тематичних вечорів, були представлені на просвітницькому конкурсі, приуроченому Дню вшанування пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій в Україні, що проходив у навчальному підрозділі.

Також 12-23 листопада у приміщенні Інституту проведено документальну фотовиставку.

22 листопада курсанти Інституту віддали данину пам’яті тим, хто загинув внаслідок геноциду, направленого на знищення українців, здійснивши ритуал покладання квітів до пам’ятника жертвам голодомору 1932-1933 років в парку Молодіжному. Того ж дня, особовий склад Інституту долучився до загальнодержавної акції та запалив свічки на знак жалоби за мільйонами загиблих.