В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету за погодженням з Головним слідчим управлінням СБ України, проведено шосте засідання постійно діючого науково-практичного семінару «Досудове розслідування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення»

22-10-2014, 13:32

Під час виступів і дискусій науковці та практики розглянули перспективи і напрями розвитку законодавства з питань, що належать до компетенції СБ України, забезпечення максимальної ефективності та здатності оперативного реагування на потенційні загрози Україні. Під час роботи, серед найбільш нагальних, обговорені актуальні питання розкриття та розслідування злочинів в умовах проведення АТО, використання спеціальних знань, ресурсів Інтерполу та можливостей міжнародного співробітництва під час кримінального провадження, а також здобутки та перспективи розвитку Кримінального процесуального кодексу України та ін.

Відкрив шосте засідання постійно діючого науково-практичного семінару начальник Інституту, заслужений працівник освіти України, доктор філософії, доцент С.Є.Кучерина. З доповіддю виступив заступник начальника 1-го управління Головного слідчого управління СБ України підполковник юстиції В.В.Сичевський.

Зважаючи на актуальність теми наукового заходу, у його роботі взяли участь вчені Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, представники шести ВНЗ юридичного профілю, співробітники 13 регіональних органів та 4 функціональних підрозділів Центрального управління СБ України, судді, практичні співробітники правоохоронних органів, науково-педагогічний склад та курсанти ІПЮК для СБ України Університету.

Матеріали науково-практичного семінару видані окремою збіркою і надіслані до підрозділів Центрального управління, регіональних органів, наукових установ та навчальних закладів СБ України для використання в оперативно-службовій діяльності Служби безпеки України.