В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ Університету проведено зустріч із Верховним отаманом слобожанського округу українського козацтва Ю.А.Катричем

21-10-2014, 12:23

19 жовтня 2014 року з нагоди відзначення Дня українського козацтва курсанти Інституту зустрілись з Катричем  Юрієм Аркадійовичем та іншими представниками сучасного козацького руху України, які брали участь у антитерористичній операції на сході нашої країни.

Під час зустрічі курсанти мали змогу дізнатись про історію та основні етапи розвитку українського козацтва з часів середньовіччя до наших днів, про сучасну діяльність козацьких організацій, а також про героїзм та відвагу наших співвітчизників, які виконують громадянський обов’язок і відстоюють цілісність й незалежність нашої країни  в зоні проведення АТО.