16-10-2014, 13:48

У заході взяли участь ветерани Великої Вітчизняної війни: голова  Харківського обласного комітету Міжнародного українського союзу учасників війни Конюшенко Петро Омелянович та його заступники − Разумцев Геннадій Андрійович,  Міллєр Володимир Львович, а також науково-педагогічний склад Інституту, куратори навчальних груп, співробітники відділу кадрового забезпечення та курсанти 1-4 курсів.

У своїх виступах ветерани розповіли про героїчні подвиги нашого народу на Українських фронтах та поділилися власним досвідом і спогадами. Особливу увагу було звернено на необхідність консолідації всього українського суспільства у боротьбі з сучасними зовнішніми і внутрішніми загрозами.

У заключній частині засідання П.О.Конюшенко відзначив тісну співпрацю між очолюваною ним організацією та Інститутом і вніс пропозицію щодо включення нашого навчального підрозділу до списку почесних членів Харківського обласного комітету Міжнародного українського союзу учасників війни.