В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету проведено комплекс заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України

27-08-2014, 14:01

Так, протягом 22-26 серпня в стінах Інституту було організовано виставку документальної та художньої літератури, присвяченої боротьбі українців за незалежність. У курсантських підрозділах проведено тематичні вечори із переглядом документального фільму «Символ Держави», в якому висвітлено нелегкий шлях України до незалежності та етапи становлення її державних символів. 24 серпня представники постійного та змінного складу Інституту відвідали тематичну лекцію «Україна. Час змін» в Харківському історичному музеї.

Кульмінацією святкових заходів стало проведення брейн-рингу між курсантськими командами, на який було запрошено батьків та близьких родичів курсантів. Під час гри учасниками продемонстровано не тільки високу ерудованість з історії України, а й обізнаність у питаннях державотворення та сучасних суспільно-політичних подій.

Крім цього, під час екскурсії по культурно-просвітницькому центру Палацу студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого, першокурсники та їхні батьки ознайомились з історією Університету та його творчим життям.

На завершення святкових заходів виступили колективи курсантської художньої самодіяльності.