В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України для абітурієнтів та їх батьків проведено День відкритих дверей

12-08-2014, 11:40

Майбутні курсанти та їх батьки мали змогу поспілкуватись з керівництвом навчального підрозділу відвідати Історичну кімнату, навчальні аудиторії та   житлові приміщення курсантів.

В урочистий обстановці було оголошено наказ про прийняття на військову службу і призначення на посади курсантів 1-го курсу Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого абітурієнтів набору 2014 року.

Начальник Інституту С.Є.Кучерина вручив 25-ти курсантам 1-го курсу нарукавні знаки та погони, побажавши міцного здоров’я, оптимізму, подальших успіхів у навчанні, бездоганного виконання своїх службових обов’язків. Цього ж дня розпочався курс первинної військової підготовки.