В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України пройшов ряд заходів з нагоди 28-х роковин Чорнобильської катастрофи

30-04-2014, 16:23

З 10 по 16 квітня 2014 року за участю курсантів 2-4 курсів відбулися зустрічі-бесіди з ліквідаторами наслідків аварії на ЧАЕС − головою Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль» А.О.Губаревим та його заступником Г.Н.Берлетовим, під час яких курсанти мали змогу особисто поспілкуватись з учасниками тих страшних подій 1986 року, почути про героїзм та відвагу наших співвітчизників, які ціною свого життя захистили нашу рідну країну від екологічної катастрофи. Крім того, курсанти переглянули виставку живопису присвячену трагічним подіям у «Чорнобильській історичній майстерні».

26 квітня співробітники та курсанти Інституту взяли участь у загальноміських заходах з нагоди 28-х роковин Чорнобильської трагедії та провели ритуал покладання квітів до пам’ятника Чорнобильцям у парку Молодіжному.