В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету відбувся «брейн-ринг» пам’яті великого Кобзаря

17-03-2014, 12:19

З нагоди відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за сприяння ректорату та кафедри культурології Університету проведено літературну вікторину у форматі «брейн-ринг» на краще знання біографії та творчості великого українського поета, художника та основоположника нової літературної мови.

Крім цього, відбувся конкурс декламування літературних творів Т.Г.Шевченка, участь у якому взяли представники всіх курсів. Культурно-виховні заходи змогли об’єднати не тільки курсантів Інституту, а й науково-педагогічний склад, кураторів навчальних груп та інших співробітників навчального підрозділу.

Справедливе суддівство забезпечувало журі у складі найдосвідченіших представників Інституту та викладачів кафедри культурології Університету.

Переконливу перемогу у вікторині та конкурсі декламування творів Т.Г. Шевченка виборов колектив 4-го курсу.

Висока ерудованість курсантів, знання історії України та літератури, ораторське мистецтво й прагнення духовного збагачення залишили у всіх присутніх тільки позитивні емоції та надихнули на нові творчі ідеї.