В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Університету було проведено ряд освітньо-виховних заходів з нагоди відзначення 95-ої річниці укладення Акту Злуки, святкування Дня Соборності та свободи України

28-01-2014, 12:44

22 та 23 січня курсанти відвідали тематичну лекцію у Харківському історичному музеї, де дізнались про події, які передували возз’єднанню нашої держави та переглянули експозицію присвячену 1917-1919 рокам, ознайомившись з історичними документами того часу.

Також, 23 січня з нагоди свята між командами курсантських підрозділів пройшли змагання з баскетболу на першість Інституту, які завершились перемогою команди 2-го курсу.

Протягом 22-26 січня в Інституті була проведена виставка, на якій усі  співробітники та курсанти навчального підрозділу мали змогу ознайомитись з художньою та документальною літературою, присвяченою Дню соборності України.