В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України відбулась зустріч випускників 2008 року.

06-07-2013, 11:36

Офіцери, що 5 років тому закінчили навчальний заклад, на даний час успішно проходять службу у різних підрозділах Служби безпеки України.

Під час зустрічі випускники відвідали кімнату історії Інституту, поспілкувалися з керівництвом навчального підрозділу та побачили зміни, які відбулися протягом 5 років, переглянули слайди з фотографіями своїх курсантських років. Також в актовій залі був представлений фільм про участь Інституту у заходах, присвячених 68-ій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, слайд-шоу про досягнення навчального підрозділу під супровід музичних композицій, автором яких є випускник 2008 року.

Крім того, випускники відвідали гуртожиток, в якому вони проживали під час навчання, а також за традицією Інституту в урочистій обстановці перерізали символічну стрічку на дереві свого випуску на Алеї випускників.

На згадку про себе офіцери 2008 року випуску подарували Інституту картину.