В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України відбулася зустріч випускників 2003 року

27-06-2013, 09:15

22 червня у стінах Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України зібралися його колишні вихованці, що 10 років тому залишили наш навчальний підрозділ з першими у своєму житті офіцерськими погонами. Зараз колишні курсанти гідно несуть службу в оперативних та слідчих підрозділах Служби безпеки, зберігаючи та примножуючи славу навчального закладу. Понад 20 з них займають керівні посади від начальника сектору і вище, більш ніж 10 стали переможцями конкурсів «Кращий співробітник», ще 20 відзначені державними та відомчими нагородами Служби безпеки України.

Зустріч колишніх випускників розпочалася з візиту до Інституту, де вони провели зустріч із керівництвом навчального закладу, переглянули фільм про участь парадного розрахунку Інституту в Параді Перемоги на Площі Свободи та інші досягнення навчального підрозділу, а також ознайомилися із умовами проживання сучасного покоління курсантів.

Завершальним кроком у візиті до Харкова стало відвідування гуртожитку Інституту, де колишні курсанти випробували свою спритність у грі в міні-гольф, перерізали символічну стрічку на дереві свого випуску на Алеї випускників, а також зробили пам’ятне фото на згадку про колишні курсантські роки.