В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби Безпеки України Університету відбувся урочистий ритуал прощання зі Службовим прапором випускників

10-06-2013, 14:31

Під час заходу особовий склад 5-го курсу взяв участь у останній курсантській вечірній перевірці, після якої прозвучали напутні слова від т.в.о. начальника Інституту полковника С.Є.Кучерини та ректора Національної академії СБ України генерал-майора І.І.Мусієнка.

В урочистій обстановці в присутності своїх батьків та родичів майбутні офіцери попрощались із Службовим прапором навчального підрозділу, що символізувало їх перший крок до самостійного життя в якості співробітників органів державної безпеки.

Молоді офіцери Служби безпеки України, по традиції Інституту, поклали квіти до могили одного з засновників навчального підрозділу, видатного діяча науки, колишнього першого проректора НУ «ЮАУ імені Ярослава Мудрого», Героя України В.В.Сташиса.

Як і 15 років поспіль, колишні курсанти, прощаючись, садять дерево на Алеї випускників Інституту.