В Інституті підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України визначено кращу групу

11-04-2013, 08:46

Конкурс «Краща група» Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» проводиться щорічно. Він оголошується на початку навчального року і триває до його завершення. Основна мета заходу є підвищення якості успішності, активізація наукової, суспільної і громадської діяльності, розвитку потенціалу творчих здібностей курсантів та студентів.

Протягом останніх років навчальні групи Інституту входять у трійку лідерів. На засіданні комісії Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України переможцем першого туру визнана 4 група 2 курсу, командиром якої є старший сержант О.І.Осіпов.

Окремо відзначено  успіх та наполегливість курсанта 1 курсу Інституту  Ярослава Хміля, який у складі команди Університету став переможцем турніру «Дебатний двобій» /Британський формат парламентських дебатів/ між командами НУ «ЮАУ імені Ярослава Мудрого» та Харківського національного економічного університету.