В Інституті підготовки юридичних кадрів для СБУ проведено комплекс заходів з нагоди 21-ої річниці створення Служби безпеки України

27-03-2013, 10:55

19 березня молоді співробітники з досвідом військової служби і роботи до 3-х років відвідали «Кімнату історії спецслужб Харківщини» УСБУ в Харківській області, де ознайомилися з експонатами музею: кримінальними справами, мандатами чекістів, документами, шпигунськими прийомами, зброєю терористів тощо.

23 та 25 березня військовослужбовці та працівники Інституту здійснили ритуал покладання квітів до пам’ятника загиблим правоохоронцям  м. Харкова і могили генерал-лейтенанта М.Г. Гібадулова – одного з ініціаторів створення навчального підрозділу.

У кожному курсантському підрозділі відбулися зустрічі-бесіди з ветеранами Служби безпеки України та керівниками оперативних підрозділів регіональних органів СБ України з числа слухачів курсів підвищення кваліфікації, які поділилися спогадами про етапи становлення спецслужби і розповіли про сучасні досягнення у захисті державних інтересів.

Професійні здобутки органів і підрозділів СБ України у протидії злочинності знайшли своє відображення у випусках тематичних газет курсантського стінного друку та експозиції документальної  літератури, що працювала в Інституті 13-26 березня.

Удосконаленню спеціальних знань курсантів сприяла організація спільного перегляду та обговорення кінофільму «СБУ. Спецоперація» за участю офіцерів-кураторів із числа науково-педагогічного складу, а також вікторина між командами 1-5 курсів на краще знання історії органів державної безпеки.

У період з 12 по 21 березня відбулися змагання серед постійного і змінного складу зі стрільби з табельної зброї та волейболу.

22 березня на урочистій нараді відзначено кращих курсантів і співробітників, а також представників ветеранського руху навчального підрозділу за активну участь у патріотичному вихованні молодого покоління захисників Вітчизни. Особовий склад, члени їх сімей та ветерани Інституту відвідали  святковий концерт у Палаці студентів Університету.