В Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України відбулося засідання студентського круглого столу «Іноземні мови у світі, що змінюється» (Foreign Languages In the Changing World), присвяченого Європейському дню мов

26-09-2014, 16:04

Організатор: кафедра іноземних мов №3.

Європейський день мов святкується щорічно 26 вересня з 2001 р. за ініціативи Ради Європи і підтримки Європейського Союзу.

З привітанням до учасників звернулася завідувач кафедри іноземних мов №3 професор О.Ю.Кузнецова.

У заході взяли участь 40 студентів 1 курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України і факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України. Студенти підготували презентації у форматі Power Point і виступили з повідомленнями англійською мовою. Вони також активно обговорювали питання важливості вивчення та оволодіння іноземними мовами, значення усвідомлення багатомовності і багатокультурності сучасного світу, необхідності толерантного і поважного ставлення до представників усіх мов і культур, важливість збереження української мови та української культури. Особливо палко студенти аргументували і доводили значущість володіння іноземними мовами для юристів.

Учасники круглого столу дійшли висновку, що іншомовні навички і уміння володіння іноземними мовами є важливим здобутком сучасної особистості і надзвичайно важливі для кожного з них як майбутніх юристів.