В Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури проведено акцію «Сушка» – проект обміну фотографіями

19-05-2014, 17:20

Організатор – студентське самоврядування Інституту.

У заході взяли участь студенти, які мають здібності до фотозйомки та інтерес до фотографії як до виду мистецтва, що діє на людину не менш сильно, чим живопис.

Метою проекту був обмін фотографіями і пошук друзів. Акція закінчилася частуванням бубликами, як символом «Сушки».

«Сушка» – вільна фотовиставка, у якій ніхто не обмежений рівнем підготовки, жанром, розміром фото. Усі світлини розвішувалися на мотузках просто за допомогою прищіпок. Це було схоже на те, як колись сушили відбитки фотографій, зроблені ручним способом.

В останній день проекту учасники та глядачі мали змогу обрати собі на пам’ять одну фотографію.