В Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України Університету відбулася зустріч студентів із директором Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради К.А.Лобойченко

20-03-2014, 12:41

Організатор заходу − студентське самоврядування Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

У заході також взяли участь заступник директора Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради Ю.Ю.Гошовський, помічники директора А.П.Помазан і Ю.В.Федоров.

Директор Департаменту та його колеги розповіли про головні напрямки діяльності, поділився проблемами і труднощами, з якими стикається Департамент у своїй роботі.

На зустрічі також були розглянуті шляхи вирішення проблем, пов’язаних з діяльністю спортивних організацій, дебатного клубу, шляхи розвитку співробітництва в сфері журналістики та молодіжних проектів.

К.А.Лобойченко та його команда закликали до співпраці ініціативну молодь і пообіцяли всіляку можливу допомогу в реалізації креативних ідей.