В Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України Університету відбулася зустріч студентів із доцентом кафедри цивільного права та процесу Юридичного інституту НАУ Романом Титикало та керуючим партнером АК «Правочин» (м. Київ) Олександром Оніщенко

08-11-2013, 14:21

Зустріч була організована Лігою студентів АПУ за сприянням студентського самоврядування Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» і  присвячена темі успіху та гармонічному розвитку юриста.

Захід із експертами проходив у формі неформального спілкування. Студенти мали змогу задавати питання, на які юристи відверто відповідали. Учасники зустрічі цікавились питаннями вимог, які висуваються до молодого юриста, радились, яким чином простіше почати заробляти, чи потрібен при першому працевлаштуванні досвід роботи, як впливає на юридичну кар’єру знання іноземних мов, що слід додатково вивчати поза межами Університету.

Відповідаючи на питання експерти акцентували увагу на тому, що у юридичній професії дуже важлива цілеспрямована та неутомна праця, кар’єра починається вже сьогодні. Кожен його крок в роки навчання може приблизити або віддалити його від досягнення своєї цілі. Перш за все, дуже важливим є вивчення базових юридичних наук, які допоможуть у майбутньому без проблем орієнтуватись у всіх інших галузях права.

Також експерти підкреслили, що студентам Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» надзвичайно поталанило із навчальним закладом, оскільки саме цей Університет може надати всі необхідні знання, необхідні для професійного становлення. Однак не слід зосереджувати всю увагу лише на теоретичному навчанні. Саме тому експерти порадили студентам знаходити для себе додаткові навантаження: наукові гуртки, секції, участь у конкурсах та інше. Запорукою успішної кар’єри є також добре знання іноземних мов, зокрема англійської. Тому слід використовувати сучасні можливості для вивчення іноземних мов.