В Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України відбулося засідання студентського круглого столу «Іноземні мови у світі, що змінюється» (Foreign Languages In the Changing World)

27-09-2013, 15:16

Організатор: кафедра іноземних мов №3.

Захід присвячено Європейському дню мов. Європейський день мов святкується щорічно 26 вересня з 2001 р. за ініціативою Ради Європи і підтримки Європейського Союзу.

У круглому столі взяли участь 66 студентів 1 та 2 курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України і факультету підготовки кадрів для державної пенітенціарної служби України. Студенти підготували презентації і виступили з повідомленнями англійською мовою. Після виступів студенти активно обговорювали питання важливості вивчення та оволодіння іноземними мовами, значення усвідомлення багатомовності і багатокультурності сучасного світу, необхідності толерантного і поважного ставлення до представників усіх мов і культур.

Вели засідання студентки 3 курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Ірина Остапчук та Ільміра Пуліна. Наприкінці заходу студенти отримали сертифікати учасників круглого столу.

Учасники круглого столу дійшли висновку, що іншомовні навички і уміння володіння іноземними мовами є важливим здобутком сучасної особистості і надзвичайно важливі для кожного з них як майбутніх юристів.