06-04-2013, 12:52

Організатор: кафедра іноземних мов №3.

У конференції взяли участь більше 50 студентів 2 курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури і факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України. Студенти підготували тези доповідей і виступили з повідомленнями.

Відкрив роботу конференції  директор Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України І.В.Бенедик. Привітавши учасників конференції та відзначивши важливість такого заходу, Іван Васильович підкреслив, що проведення студентських наукових конференцій англійською мовою сприятиме підвищенню якості професійної підготовки студентів та розширенню їх особистісних і професійних можливостей, оскільки володіння іноземними мовами суттєво збагачує потенціал сучасного фахівця. І.В.Бенедик відзначив, що можна говорити про започаткування нової традиції проведення навесні студентських наукових читань іноземною мовою.

На пленарному засіданні виступили студенти  Карнась Юлія (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 3 курс, 19 група), Остап’юк Ірина (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 1 група), Гордєєв Євген (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 21 група), Коваль Анна (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, 2 курс, 19 група), які представили доповіді і підготували презентації.

Активна участь студентів у конференції свідчить про їх інтерес до самостійної наукової роботи, усвідомлення проблем у сфері національного права, прагнення сприяти їх розв’язанню, а також про бажання покращувати свої знання іноземної мови і розуміння значення володіння іноземними мовами у сучасному світі.