В Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України відбулася четверта студентська наукова конференція «Promotion of Legality in Ukraine» на англійській мові

24-04-2015, 16:57

Організатор: кафедра іноземних мов №3

У заході взяли участь більше 50 студентів 1 курсу Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України і факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України. Студенти підготували тези доповідей і виступили з повідомленнями.

Відкрив конференцію заступник декана Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України Р.І.Таш’ян, який звернувся до студентів англійською мовою, відзначивши важливість такого заходу. Привітавши учасників конференції, Роман Іванович підкреслив, що проведення студентських наукових конференцій англійською мовою сприятиме підвищенню якості професійної підготовки студентів та розширенню їх особистісних і професійних можливостей, оскільки володіння іноземними мовами суттєво збагачує потенціал сучасного фахівця. Р.І.Таш’ян відзначив, що проведення навесні студентських наукових читань стало вдалою традицією, запровадженою кафедрою іноземних мов № 3.

На пленарному засіданні виступили студенти  Олександр Саєнко (01-14-06), Дарія Ходак (01-14-06), Кирило Кожушний (01-14-19), Дарія Мостицька (01-14-11), які представили доповіді і підготували презентації.

Активна участь студентів у конференції свідчить про їх інтерес до самостійної наукової роботи, усвідомлення проблем у сфері національного права, прагнення сприяти їх розв’язанню, а також виявляє бажання студентів покращувати свої знання іноземної мови і розуміння необхідності її вивчення у сучасному світі.