В Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України Університету проведено тематичну виставку Національної академії СБ України (м. Київ), присвячену трагічним подіям в історії нашої країни та експозицію «Пам’ятаємо Вас, Герої»

09-12-2014, 10:10

На виконання Указу Президента України від 29 жовтня 2014 року № 830/2014 «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів» 4 – 5 грудня на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого співробітниками та курсантами Національної академії СБ України (м. Київ) презентовано тематичну виставку, присвячену трагічним подіям в історії нашої країни. Експонати виставки оформлено за матеріалами Галузевого державного архіву СБ України, Національного музею «Меморіал пам’яті жертв голодоморів в Україні» та містять фотодокументи, свідчення очевидців предмети з побуту і раціону голодних років.

Відвідувачі ознайомились також з експозицією під назвою «Пам’ятаємо Вас, Герої», присвяченою подвигам співробітників Служби безпеки України, загиблих під час проведення Антитерористичної операції на Сході країни.

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Тацій Василь Якович під час відвідування виставки та експозиції підкреслив важливість усвідомлення молодим поколінням українців трагізму минулих і теперішніх скорботних подій, а також їх вплив на історію та майбутнє нашої Держави.

З експозиціями мали змогу ознайомитись усі курсанти і співробітники Інституту підготовки юридичних кадрів НУ «ЮАУ імені Ярослава Мудрого», професорсько-викладацький склад та студенти Університету, а також чисельні запрошені гості.