В Інституті підготовки кадрів для органів прокуратури України відбулася презентація Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів»

27-10-2014, 10:29

Організатори: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національний Рух «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» та громадська організація «Трансперенсі Інтернешнл Україна».

Мета Руху: залучити максимальну кількість жителів України, які в особистому та професійному житті не дають і не беруть хабарів та поширюють цю ідею у широкі верстви населення.

Учасників заходу привітали доктор юридичних наук, доцент, професор кафедри кримінології та кримінально-виконавчого права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого О.Ю.Шостко, голова Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів» С.Є.Гула та адміністративний директор громадської організації «Трансперенсі Інтернешнл Україна» А.Г.Стоян.

Як уникнути хабарництва, як протидіяти нечесній практиці, як долучитися до Національного Руху «Ні хабарництву! Я не даю і не беру хабарів», проблеми антикорупційного законодавства та інші питання були розглянуті на заході.

Під час презентації всі бажаючі студенти, які готові не давати і не брати хабарів, підписали Декларацію безхабарності.