В Інституті підвищення кваліфікації Університету відбувся публічний захист магістерських робіт випускників заочного відділення за спеціальністю «Інтелектуальна власність»

17-01-2014, 09:26

У роботі державної екзаменаційної комісії взяли участь: голова комісії – В.В.Комаров,  члени комісії – В.М. Єрмолаєв, Л.С. Шевченко, В.Л.Яроцький, К.В.Гусаров.

Тематика магістерських робіт носила багатоаспектний характер: «Співвідношення понять «ноу-хау» та комерційна таємниця»; «Теоретичні та практичні аспекти правової охорони добре відомих торгівельних марок»; «Захист комерційної таємниці» тощо.

Випускники зробили презентації своїх робіт та відповіли на питання членів ДЕК.

Усі магістерські роботи отримали позитивні оцінки.

Своїми враженнями поділились:

Світлана Нетеса (менеджер зовнішньоекономічної діяльності ТОВ «Міхайлюк, Сороколат і партнери»): «Професія у сфері інтелектуальної власності є дуже перспективною. Знання, здобуті в Університеті, я почала використовувати вже в перший місяць навчання. Ця професія є запорукою успіху і саморозвитку, адже потребує різнобічних здібностей, знання законодавства, у тому числі міжнародного, а також володіння іноземними мовами».

Андрій Литвин (юрист юридичної фірми «Ілляшев та партнери»): «Навчання за даною спеціальністю мені дуже сподобалося. З нами ділилися своїми знаннями, як теоретичними так і практичними, кращі викладачі Університету. І за це ми дуже їм вдячні».