В Інституті підвищення кваліфікації Університету відбулося вручення сертифікатів випускникам навчальних курсів з поглибленого вивчення іноземної мови 2012-2013 навчального року

04-10-2013, 15:51

Курси працюють п’ятий рік поспіль і готують студентів за програмою «В2», що відповідає рівню володіння англійською мовою «незалежний користувач». Програма розрахована на 360 академічних годин (10 credits ECTS), складається з трьох триместрів з аудиторної, самостійної та індивідуальної проектної роботи. По закінченню студенти захищають свої проектні роботи англійською мовою. Оцінюється не лише рівень володіння мовою як такий, а й здатність студентів ефективно користуватися англійською мовою і під час виконання проекту, і під час його захисту.

Сертифікати вручив директор Інституту підвищення кваліфікації, член-кореспондент Національної академії правових наук України  В.М.Єрмолаєв. «Студенти докладають зусиль до вдосконалення власних фахових знань чи наукової діяльності, що сьогодні неможливо без володіння іноземними мовами. Вивчення іноземних мов, а особливо англійської – мови міжнародного спілкування, є не просто складником фундаментальної освіти, а й стає одним із ключових моментів задоволення таких вимог Болонського процесу, як розширення мобільності студентів для взаємного збагачення європейським досвідом; підвищення конкурентоспроможності випускників на внутрішньому, європейському і світовому ринках праці», – сказав Віктор Миколайович.

Своїми враженнями поділилися:

студент Ярослав Пилипець (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, ІІІ курс, 3 група): «Я відчув, що мій рівень англійської мови значно покращився, я почав думати англійською, що і було моєю метою. Дуже задоволений і щиро вдячний керівництву за професійне ведення курсів і вміння навчити»;

студент Стефаній Мартиненко (Інститут підготовки кадрів для органів прокуратури України, ІІІ курс, 3 група): «Курси, які я закінчив, допомогли підвищити рівень моїх знань  англійської мови, що я одразу зміг використати під час навчання в Університеті, беручи участь у дебатному клубі, працюючи з іноземними джерелами при написанні курсових та інших робіт. Юридична спрямованість курсів позитивно вплинула на мій майбутній професійний рівень юриста».