В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції відбулося засідання студентського круглого столу «Іноземні мови у світі, що змінюється» (Foreign Languages In the Changing World), присвяченого Європейському дню мов

27-09-2016, 09:57

Організатор: кафедра іноземних мов №3.

Європейський день мов святкується щорічно у цей день з 2001 р. за ініціативою Ради Європи і підтримки Европейського Союзу.

З привітанням до  учасників круглого столу звернулась завідувач кафедри іноземних мов №3 професор О.Ю.Кузнецова, яка зазначила, що вивчення мов потребує мотивації і наполегливості з боку студентів, водночас відкриваючи значні можливості щодо академічної мобільності, здобуття більш якісної освіти, досягнення успіху у професійній діяльності. Наголосивши, що наш університет пропонує різноманітні можливості для підвищення рівня іншомовної підготовки, закликала студентів до розвитку їх іншомовної комунікативної компетенції.

У круглому столі взяли участь студенти 1 курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції і факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, які підготували презентації і виступили з повідомленнями англійською мовою. Учасники заходу активно обговорювали питання важливості вивчення та оволодіння іноземними мовами, значення усвідомлення багатомовності і багатокультурності сучасного світу, необхідності толерантного і поважного ставлення до представників усіх мов і культур, а також важливість збереження української мови та української культури. Особливо палко студенти аргументували і доводили значущість володіння іноземними мовами для юристів.

Учасники круглого столу дійшли висновку, що іншомовні навички і уміння володіння іноземними мовами є важливим здобутком сучасної особистості і надзвичайно важливі для кожного з них як майбутніх юристів.