В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції відбулася зустріч студентів із секретарем Харківської міської ради О.Новаком

01-12-2016, 10:28

В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції відбулася зустріч студентів із секретар Харківської міської ради О.НовакомУ заході, який  був приурочений до Дня працівника прокуратури, взяли участь заступник Харківського міського голови з питань сім’ї, молоді та спорту К.Лобойченко, депутат Харківської міської ради О.Чічіна і представники Молодіжної ради при Харківському міському голові.

Виступаючи перед студентами, О.Новак акцентував увагу на тому, що сьогодні молодь дуже активна в своїх ініціативах, і запросив до співпраці всіх бажаючих для реалізації спільних проектів міської влади і представників молодіжного руху.

Від студентського самоврядування виступив Г.Петер, який подякував за підтримку ініціатив студентів та благоустрій території студмістечка по вул. Пушкінській, 106. Так, за рік співпраці було покращене освітлення території, встановлено павільйон очікування громадського транспорту, в гуртожитку завезені столи для настільного тенісу, проведені суботники з висадкою дерев.

Наприкінці зустрічі студенти домовилися про подальшу співпрацю з міською владою.