В.Я.Тація призначено ректором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

29-10-2015, 14:22

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій став «Почесним громадянином Харківської області»Наказом Міністра освіти і науки України №502К доктора юридичних наук, професора Тація Василя Яковича призначено ректором Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого з 26 жовтня 2015 р. строком на п’ять років по 26 жовтня 2020 р. як обраного за конкурсом згідно зі статтею 42 Закону України «Про вищу освіту» на умовах, викладених у контракті.

Колектив Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого щиро вітає Василя Яковича з призначенням! Бажаємо успіхів, натхнення, наснаги у Вашій нелегкій справі!