В Університеті стартував IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади за спеціальністю «Правознавство»

20-04-2015, 17:08

Відкрив захід ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого,  професор, президент НАПрН України В.Я. Тацій. Він щиро привітав присутніх і зазначив, що цей захід має важливе значення для нашої молодої еліти, для виховання нового покоління правників. Розповів про можливості та потенціал Університету, двері якого завжди відкриті для всіх тих, хто мріє отримати гарну юридичну освіту.

Від імені Міністерства освіти та науки України учасників привітала Л.І.Євтушенко. Вона подякувала керівництво Університету за відродження олімпіади з правознавства, представила всіх членів журі.

З вітальними словами також виступили заступник директора Департаменту  науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації В.В.Ігнатьєв та ректор Харківської академії неперервної освіти Л.Д.Покроєва.

Олімпіада триватиме три дні і проводитиметься в два тури з 20 по 22 квітня. Визначення переможців буде максимально прозорим. Нагородження – 22 квітня у актової залі о 14.00.