В Університеті стартував І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «правознавство» 2013/2014 навчального року

04-03-2014, 11:19

Від керівництва Університету учасників привітав голова студентського наукового товариства, заступник декана Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, кандидат юридичних наук Д.О.Бєлінський. Він також проінформував учасників про ІІ етап олімпіади, який відбудеться 14-17 квітня у м.Івано-Франківськ.

Захід проводиться відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1820 від 23.12.2013 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2013/2014 навчальному році» та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 1410 від 13.12.2012 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади».

Мета − підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

На олімпіаді будуть перевірені знання студентів з таких дисциплін: теорії держави та права, конституційного права України, адміністративного права, цивільного права, цивільного процесу, сімейного права, трудового права, екологічного права, господарського права, кримінального права, кримінального процесу, криміналістики, міжнародного права, державного будівництва.

Знання оцінюватимуться на підставі правильної відповіді на тестові завдання.