В Університеті стартував ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство»

17-04-2013, 15:39

Відкрив захід проректор з навчально-методичної роботи Університету В.В.Комаров. Він зазначив: «Для нас висока честь − зібрати під одним дахом найкращих студентів вищих навчальних закладів України, що здійснюють підготовку фахівців у галузі освіти “право”». В.В.Комаров зауважив, що нині в Україні більше 300 вищих навчальних закладів готують фахівців в області права, та їх головним завданням повинна стати підготовка не просто юристів,  а висококласних фахівців.

Олімпіада триватиме два дні і проводитиметься в два тури – командний тур (17 квітня) та індивідуальний тур (18 квітня). Змагання у кожному турі відбудуться у формі тестування (командний тур – 210 питань, індивідуальний – 100).

В індивідуальному турі візьмуть участь не менше 20 % від загальної кількості учасників командного туру, які показали кращі результати з розв’язання завдань командного туру.

В індивідуальному турі переможці визначаються шляхом складення їх результатів розв’язання завдань як в командному, так і в індивідуальному турах.

Визначення переможців буде максимально прозорим. Нагородження відбудеться 19 квітня в аудиторії № 11.