В Університеті розпочато апробацію новітніх інформаційно-освітніх технологій

15-12-2012, 12:56

6 – 14 грудня в Університеті відбулася серія заходів, присвячена апробації інноваційних інформаційних технологій, що незабаром будуть запроваджені у навчальний процес.

Організаторами заходів та розробниками новітніх навчальних технологій є Центр інформаційних технологій  Університету. Авторами навчальних електронних інформаційних комплексів, які презентувалися на заходах, стали кафедра кримінального права №1,  кафедра трудового права та кафедра цивільного процесу, а першими користувачами стали студенти Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України та  Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України.

Заходи відвідали ректор Університету В.Я. Тацій, перший проректор Ю.П. Битяк та проректор з навчально-методичної роботи В.В. Комаров. Ректор відзначив перспективність інноваційних технологій та їх важливу роль у навчальному процесі. Василь Якович підкреслив, що впровадження сучасних інформаційних технологій надасть можливість студентам і викладачам мати цілодобовий доступ до найактуальніших  навчальних матеріалів: лекцій, підручників, методичних посібників, нормативно-правових актів,  судової практики тощо, а також дозволить перевірити свої знання в будь-який час та з будь-якого мобільного пристрою, під’єднаного до мережі Інтернет.

Студенти, які взяли участь у заходах, позитивно оцінили новації та висловили побажання якомога швидше отримати можливість користуватися сучасними інформаційними технологіями.

Найближчим часом заплановано проведення ще низки подібних заходів за участю кафедри конституційного права України, кафедри адміністративного права та кафедри екологічного права.