В Університеті розпочалися лекції професора Корнелльського університету (США) Чарльза Уайтхеда (Charles K. Whitehead)

13-05-2015, 16:22

Візит та заплановані лекції відбуваються у рамках спільного проекту з корпоративного та фінансового права між Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого та Корнелльським університетом (м.Ітака, штат Нью-Йорк, США).

Проект передбачає серію лекцій з проблематики «Корпоративного, фінансового та договірного права».

У квітні-травні сформовано групу студентів та аспірантів, які цікавляться проблемами корпоративного і фінансового права. Мова спілкування − виключно англійська (без перекладу).

Лекції відбуватимуться по вівторках, середах та четвергах о 13:00 в ауд. № 506 (вул.Динамівська, 4). Остання лекція – 11 червня.