В Університеті після реконструкції відкрито нову їдальню для викладачів та співробітників за адресою: м.Харків, вул. Пушкінська, 77

13-02-2014, 17:28

В урочистостях взяли участь ректор Університету В.Я.Тацій, представники ректорату, профспілок, директори інститутів, декани факультетів, завідувачі кафедр та керівники підрозділів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Відкрив захід ректор Університету В.Я.Тацій, який привітав присутніх і підкреслив, що викладачі та співробітники Університету відтепер матимуть можливість відвідувати нову їдальню площею 575,66 кв.м., де знаходяться обідня зала на 112 місць, дві VIP зали по 40 та кафе на 20 місць. Приміщення оснащені відповідним найсучаснішим обладнанням, зручними столами та стільцями,  LED-телевізорами. Комфорт, затишок, європейський рівень, світлі просторі зали − невід’ємні атрибути нової їдальні, а прекрасні картини та вази з квітами лише доповнюють неперевершений інтер’єр.

Під час реконструкції змінено висоту стелі, вирішено проблему очищення повітря та кондиціювання, створено новий дизайн.

«Після певних незручностей нам є чим дивувати і чим пишатися. Сучасні технології, інноваційні підходи, прогресивне обладнання, високий професіоналізм кулінарного мистецтва дозволять забезпечити високий рівень організації харчування в Університеті. Ми зробили ще один крок, щоб покращити наше життя. Попереду ще багато планів і ми робитимемо все можливе для подальших звершень», − сказав Василь Якович.

Особливу подяку В.Я.Тацій висловив проректору з економіки та соціального розвитку І.К.Прищепі, начальнику Головного управління Державного казначейства України в Харківській області Р.А.Єремейчук, голові обласної організації профспілок працівників освіти і науки України Л.М.Дулуб, головному лікарю Харківської міської студентської лікарні М.Г.Бакуменко, усім будівельникам та працівникам адміністративно-господарської частини Університету.

Тож смачного всім, хто не оминає нашої прекрасної їдальні!