В Університеті пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «правознавство» 2012/2013 навчального року

13-03-2013, 09:05

Захід проводився відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 46 від 23.01.2013 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2012/2013 навчальному році» та згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 1410 від 13.12.2012 року «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади».

Мета − підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошук обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

На олімпіаді були перевірені знання студентів з таких дисциплін: теорії держави та права, конституційного права України, адміністративного права, цивільного права, цивільного процесу, сімейного права, трудового права, екологічного права, господарського права, кримінального права, кримінального процесу, криміналістики, міжнародного права, державного будівництва.

Знання оцінювалися на підставі правильної відповіді на тестові завдання.

Призові місця розподілилися наступним чином:

В особовому заліку:

І місце М.П.Руденко, студент 4 курсу 2 групи Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України;

ІІ місце Б.Ю.Ребриш, студент 4 курсу Полтавського юридичного інституту;

ІІІ місце І.С.Зінченко, студент 5 курсу 5 групи Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури України;

М.В.Опанасюк, студент 5 курсу 8 групи Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України.

У командному заліку:

І місце – Полтавський юридичний інститут;