В Університеті пройшов ІІІ обласний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

18-02-2016, 17:28

Організатори: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Асоціація випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та Студентський Сенат.

Відкрив захід ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, професор, президент НАПрН України В.Я. Тацій. Він щиро привітав присутніх і розповів про історію, можливості та потенціал вузу. Також Василь Якович зазначив, що саме фахова освіта, здобута в Університеті, двері якого завжди відкриті для всіх тих, хто мріє отримати гарну юридичну освіту, надасть змогу кожному знайти своє місце в житті.

В олімпіаді брали участь 170 старшокласників.

Для учасників проведено ознайомчу екскурсію Університетом.

Протоколи попередніх результатів ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства у 2015/2016 н.р.:

- 9 клас (PDF)

- 10 клас (PDF)