В Університеті пройшов семінар голів первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів ІІІ-IV рівнів акредитації м. Харкова

24-06-2015, 13:55

Під час заходу обговорено досвід роботи первинної профспілкової організації Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Ректор Університету В.Я.Тацій розповів про співпрацю ректорату та первинної профспілкової організації щодо виконання колективного договору.

Василь Якович звернув увагу на те, що останнім часом первинні профспілкові організації втрачають свій вплив на керівні центральні органи профспілок, акцентував увагу на ролі профспілок у соціально-економічному захисті працівників. «Дуже важливо підкреслити, що профспілкова організація намагається об’єднати колектив, і немає іншої громадської організації, яка може це зробити», – зазначив він.

Голова первинної профспілкової організації Університету В.Г.Білик розповіла про досвід співпраці адміністрації та профспілкового комітету співробітників у різних сферах: в організаційно-масовій, житлово-побутовій, контролю за пунктами громадського харчування, соціальній, матеріально-фінансовій, спортивно-оздоровчій.

Під час роботи семінару голови первинних профспілкових організацій вищих навчальних закладів мали нагоду обговорити запитання, що їх хвилюють.