В Університеті пройшов перший спортивний благодійний турнір «Спорт на допомогу дітям»

23-03-2016, 11:10

Організатори: кафедра фізичного виховання №1, Студентський Сенат, Профком студентів.

Мета – допомога та підтримка вихованців Богодухівського дитячого будинку-інтернату, а також збереження і зміцнення здоров’я, розвиток спортивних здібностей студентів Університету, заохочення до ведення здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності.

Захід відкрив проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, який зазначив, що цей турнір ініційований студентської спільнотою, а також подякував усім, хто взяв участь у змаганнях. Юрій Григорович підкреслив, що не принципова сума, зібрана під час проведення турніру, а важлива любов до дітей, яку висловлюють учасники спортивних змагань, бо вона йде від щирого серця.

Директор Богодухівського дитячого будинку Г.І.Дорошенко подякував керівництву Університету, організаторам й учасникам благодійного турніру та запросив у гості, підкресливши, що вихованці інтернату як ніхто інший потребують уваги і спілкування.

Переможці турніру:

з волейболу:

І місце – команда «Кіндер» (Е.Дундарь, С.Запара, Д.Зенцов, А.Шаховалов, В.Бутко, В.Ярошенко, В.Лесько, Р.Лайшев);

ІІ місце – команда «Дружба» (Д.Демченко, Д.Демченко, Б.Яковін, С.Процюк, Я.Чепурненко, С.Висоцький);

ІІІ місце – команда «Любимый город» (Д.Отморська, Д.Ташкевич, Ю.Перегудова, С.Свистун, Д.Куценко, Б.Шопін, В.Лойтаренко);

з  баскетболу (чоловіки):

І місце – команда «Кривий» (М.Плеханов, Е.Ібраімов та І.Мунтян);

ІІ місце – команда «3-Д» (Д.Демченко, Д.Демченко та Д.Роденко);

з  баскетболу (жінки):

І місце – команда «АЙСТІМ» (М.Жданкіна, М.Воробйова, О.Андрущак, Т.Муленко);

ІІ – команда «Мікс » (Г.Лашина, І.Демьянчук, О.Андрущак, Д.Евтушенко, Ю.Орос);

з настільного тенісу:

І місце – К.Дейнега;

ІІ місце – М.Дейнега;

ІІІ місце – А.Камбарь.

Студентським Сенатом Університету було зібрано кошти на суму близько 1800 грн. На них для Богодухівського дитячого будинку-інтернату будуть закуплені: апарат для інгаляції, підгузки та солодкі подарунки.