В Університеті пройшов перший етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

18-11-2014, 15:49

Щороку викладачі кафедри культурології проводять олімпіаду з української мови та літератури не лише для виявлення знавців рідного слова, а й виховання патріотизму, шанобливого ставлення до культури українського народу, його духовних надбань.

Рік 2014 цього разу видався ювілейним для двох найвідоміших і найбільш престижних мовних змагань – ХV Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та V Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Студенти Університету охоче відгукнулися на ці конкурси і взяли в них активну участь. Спочатку змагалися на рівні інститутів і факультетів, а потім переможці мали змогу 14 листопада взяти участь у І (Університетському) етапі конкурсу.

За підсумками журі, право представляти наш Університет на ІІ (обласному) етапі вибороли такі студенти: А.Ю.Крючко (І курс, ІПКОЮ), К.М.Чижик (ІІІ курс, факультет №2), Р.В.Клим (ІІІ курс, ІПКОЮ), С.В.Майданік (ІІІ курс, ІПКОЮ), К.В.Лепенець (ІІІ курс, ІПКОП), В.В.Міцай (ІІІ курс, ІПКОЮ).

Вітаємо з успіхом і бажаємо перемоги на ІІ етапі конкурсу!