В Університеті пройшов науково-практичний семінар з питань реалізації військовими і територіальними прокурорами повноважень та виконання завдань в умовах проведення АТО за участі заступника Генерального прокурора України, головного військового прокурора України генерала-майора СБУ А.В.Матіоса

06-10-2014, 16:05

Організатори − Генеральна прокуратура України та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. Також у роботі заходу взяли участь військові прокурори Центрального, Південного і Західного регіонів України, науковці провідних вітчизняних навчальних та науково-дослідних закладів.

Відкрив захід та щиро привітав учасників доктор юридичних наук, академік НАН України, президент Національної академії правових наук України, ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я.Тацій, який наголосив: «Необхідно завжди пам’ятати про одну із головних  функцій правоохоронних органів − слугувати людям».

В.Я.Тацій також зазначив, що до військових прокурорів будуть звертатися люди не тільки з питань боротьби зі злочинністю, а й матері загиблих під час антитерористичної операції. Питання правового супроводу діяльності осіб, які перебувають у зоні АТО, неможливо вирішувати без їх соціального захисту.

До присутніх звернувся заступник Генерального прокурора України, головний військовий прокурор України генерал-майор СБУ А.В.Матіос.

Він розповів про складнощі ситуації в зоні АТО і зазначив: «Ми не повинні однобоко дивитися на сутність нагальних проблем, а маємо розглядати їх в комплексі».

А.В.Матіос також висловив подяку Університету за організацію заходу.

Семінар проходив у режимі доповідей та обговорень основних нагальних проблем кримінального процесуального законодавства, застосування надбань криміналістичної науки та військової практики.