В Університеті пройшов круглий стіл «Консолідація та інтеграція інформаційних ресурсів для освіти і науки» у рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасна бібліотека: філософія, інновації, якість роботи»

29-04-2013, 09:32

У заході взяли участь представники Республіки Азербайджан, Республіки Польщі, Латвійської Республіки, України та Росії, працівники наукових бібліотек, викладачі, науковці, видавці та видавничі компанії, провідні менеджери інформаційних проектів тощо.

У своїх доповідях, презентаціях і слайд-шоу учасники круглого столу обговорювали питання електронних бібліотек, цифрового читання, обслуговування електронними виданнями в бібліотеках, архівації веб-ресурсів, іміджу електронної бібліотеки ВНЗ та багато іншого.

Одним із рішень заходу стало приєднання наукової бібліотеки Університету до Міжнародної Асоціації користувачів і розробників електронних бібліотек та нових інформаційних технологій (ЕБНІТ).