В Університеті пройшов круглий стіл «Проблеми кодифікації законодавства про працю»

12-03-2015, 16:04
Організатор: кафедра трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Мета – обговорення проекту Трудового кодексу України (законопроект № 1658 від 27.12.2014, автор – народний депутат України  М.М. Папієв).
У заході взяли участь: суддя Конституційного Суду України О.В.Касмінін; перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, народний депутат України С.М.Каплін; проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого А.П.Гетьман; завідувач кафедри трудового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.В. Жернаков; начальник сектору з питань трудового законодавства Міністерства соціальної політики України М.В.Суєтін; заступник голови Федерації профспілок України С.Я.Українець та ін.
Відкрив захід проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого А.П.Гетьман. Від імені ректорату та багатотисячного колективу він привітав учасників та зазначив, що актуальність заходу не викликає сумнівів, бо триває процес реформ і країні потрібен новий якісний Трудовий кодекс.
До присутніх звернувся перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, народний депутат України С.М.Каплін. Він зазначив, що Трудовий кодекс – це зброя простих працівників для захисту своїх прав. Нині кодекс не витримує критики. Хай там скільки б ми вносили змін до нього 200 чи 300, вони не вплинуть на його філософію. За допомогою сьогоднішнього майданчика та з урахуванням прогресивного бачення реформ ми маємо створити стрункий документ з новою філософією.
З доповідями виступили: начальник сектору з питань трудового законодавства Міністерства соціальної політики України М.В.Суєтін – «Доцільність прийняття нового Трудового кодексу»; заступник голови Федерації профспілок України С.Я.Українець – «Принципи трудового кодексу» та ін.
За результатами заходу буде надруковано збірку тез.