В Університеті відбулося засідання координаційної ради з роботи над університетським репозитарієм

20-02-2013, 16:32

20 лютого в Університеті відбулося засідання координаційної ради з роботи над університетським репозитарієм, на якому були присутні ректор Університету В.Я.Тацій та проректор з наукової роботи А.П.Гетьман.

У своїй доповіді А.П.Гетьман розкрив структуру створюваного електронного архіву наукових праць вчених Університету, відзначив кафедри, які активно працюють над наповненням репозитарію та продемонстрував присутнім деякі можливості цієї системи. Проректор відзначив важливість утворення такого банку наукової інформації та його провідну роль у підвищенні наукового авторитету та рейтингу ВУЗу, зокрема у мережі Інтернет.

В.Я.Тацій підкреслив актуальність забезпечення відкритого доступу до наукових доробків та наголосив на необхідності розміщення в репозитарії наукових праць іншими мовами, в т.ч.  російською та англійською, з метою популяризації наукових досягнень наших вчених.

Члени координаційної ради одностайно підтримали рішення щодо прискорення темпів роботи над створенням електронного архіву наукових доробків.